İSTEDİĞİNİZ YERDEN TEKLİF VERİP SATIN ALIN!

ARAYIN.
BULUN.
TEKLİF VERİN.

Evden, ofisten veya şantiyeden canlı açık artırma müzayedelerimize katılarak yeni ve ikinci el ağır hizmet tipi ekipman veya kamyon satın alın. İnternete bağlı olduğunuz sürece teklif verebilirsiniz.

Download on the App StoreGet it on Google Play

Kullanışlı, hızlı ve sezgisel

On binlerce öğeye göz atın

İnşaat, nakliye, tarım, ormancılık, madencilik ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm sektörlere yönelik ekipman listelerinin yanı sıra ayrıntılı fotoğraflar ve bilgiler.

Daha hızlı parti bulun

İnteraktif satış alanı haritalarımızı kullanarak müzayede alanında partileri daha hızlı ve kolay bir şekilde bulun. Dijital satış alanı haritalarımız partinin gerçek konumunu bulmanıza yardımcı olarak teklif vermeden önce ekipmanı incelemenize olanak tanır.

Gerçek zamanlı olarak teklif verin

Müzayedecinin sesini canlı olarak dinleme ve gerçek zamanlı teklif verme özellikleri sayesinde mobil cihazınızdan yerinde müzayede deneyimi yaşayın.

Akıllı uyarılar

Gelecek partiyi kaçırmayın; ekipmanları izleyerek ve cihazınıza gönderilecek bildirimler sayesinde yeniliklerden haberdar olun.

Download on the App StoreGet it on Google Play

(Şu anda İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve İtalya dillerinde sunulmaktadır)

Övgü yorumları

"Telefondan Ritchie Bros'da gezinmeyi kolaylaştırıyor"

"Uygulamada gezinmesi kolay. Çevrimiçi teklif verip müzayedeciyi duyabilmek hoşuma gitti!"

"Mobil halde teklif veren kişiler için ideal bir uygulama. Neredeyse tüm işlemleri gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz. Bilgisayar başında olmadığınızda zamanlarda oldukça yararlı."