Gündem İçeriği

Ödemeler

Ritchie Bros. satın almalarınız için birden çok ödeme yöntemi sunar:

  • En fazla %100'e kadar finansmandan, 0 $ kesintiden ve ilk 90 günden sonra ödeme* olanaklarından veya Ritchie Bros. Finans Hizmetlerinin kiralama seçeneklerinden yararlanın.
  • Banka havalesi ile ödeme yapın. Ödemeler için banka havalesi hesaplarını görüntüleyin.
  • Kredi kartı ile ödeme yapın. Çevrimiçi ödeme hizmetimizi kullanarak Visa veya MasterCard veya AMEX üzerinden satın alma ödemeleri gerçekleştirin. Tüm kredi kartı ödemeleri %2.95 iClosing Hizmet Bedeline tabidir
  • Uluslararası müzayede satın almalarınız için tercih ettiğiniz bir döviz kurunu sabitleyin ve Ritchie Bros. Financial Services Currency Exchange'i kullanarak yerel para biriminizde ödeme yapın. (şu anda yalnızca ABD ve Kanada'daki müzayedelerde gerçekleştirilen satın almalar için sunulmaktadır)
  • Şu anda EFT kabul etmiyoruz

Çevrimiçi satın almalar için ödeme yapın


Ödemeler hakkında

Ödeme kuralları ve yöntemleri, müzayedenin konumuna bağlıdır

 

Ritchie Bros. müzayedelerindeki her kalem, "olduğu gibi ve olduğu yerden" esasına göre satılır. Tüm satışlar nihaidir ve hiçbir satış geçersiz kılınamaz. Geri ödeme mümkün değildir ve kredi kartı ile yapılan ödemeler iptal edilemez.

Ritchie Bros.un müzayedenin bitiş tarihi itibarıyla yedi (7) gün içinde tam ödeme almaması halinde kredi kartınızdan otomatik olarak ödeme alınabilir ve işlem, %2.95 iClosing hizmet bedeline tabidir. Döviz çevirme bedelleri veya ücretleri, kredi kartı sahibinin sorumluluğundadır.

Müzayede satın almaları için kredi kartı ödemeleri, müzayedenin para biriminde işlem başına 10.000 tutarını (veya 1.000.000 Japon yeni) geçemez


Yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen müşteri hizmetleri grubuna e-posta gönderin veya yardım almak için arayın

ABD ve Kanada: +1.800.211.3983
Avrupa: +31.765.242.600
Orta Doğu: +971.4.812.0600
Uluslararası: +1.778.331.5939