Ekipman satışı kolayca yapılır.

Şirketiniz büyük veya küçük olsun fark etmez, Ritchie Bros. ağır ekipmanlarınız ile kamyonlarınızı— hızlı ve kolay şekilde satabilir. Her şey dahil hizmetlerimiz, sizin için tüm satış süreciyle ilgilendiğimiz anlamına gelmektedir; böylece siz işinize odaklanabilirsiniz. Ritchie Bros. açık artırmaları, size mümkün olan en iyi getiriyi sağlayacak satışları yapmak için kolay, etkili ve problemsiz bir yoldur.

Ritchie Bros. ile satış yapmak için nedenler

 1. Her şey dahil hizmet

  Her şeyle ilgileniyoruz: ekipman depolama, global pazarlama, alıcı istekleri, açık artırmayı düzenleme, sizin adınıza tahsilat ve satış sonrası konularla ilgilenme.

 2. Mutlak Satış

  Her ürün açık artırma gününde en yüksek fiyatı verene satılır ve 21 gün içinde nakit paranız elinizde olur.

 3. Global alıcı kitlesine erişme

  25'den fazla ülkede yer alan temsilci ağımız, çok dilli pazarlama ve yerinde/online teklif verme (7 dilde) aracılığıyla dünya genelindeki binlerce gerçek alıcıya ulaşacaksınız.

 4. Maksimum kazanç

  Yüksek talep bölgelerinden rakip alıcıları çekiyoruz, yani, açık artırma tarihi geldiğinde en yüksek getiriyi elde etme şansına sahip oluyorsunuz. Açık artırmalarımızdaki çoğu alıcı, ihtiyacı olan ekipmana sahip olmak için genellikle yüksek para ödeyecek son kullanıcılardır.

 5. 60 yılı aşkın endüstri uzmanlığı

  60 yılı aşkın bir süredir başarılı satışlar konusunda insanlara yardımcı olmaktayız. Ve sizin için çalışan büyük bir uzman ekibimiz var - satış, pazarlama, internet hizmetleri, müşteri hizmetleri, muhasebe ve daha pek çok konuda.

 6. Esnek satış ve kontrat seçenekleri

  Sabit komisyon, brüt gelir garantisi ve kesin satın alma dâhil, esnek gönderi seçenekleri sunuyoruz. 40'ın üzerindeki daimi alanlarımızdan birindekidüzenli bir açık artırmada ekipmanınızı satabilirsiniz; aynı zamanda kendi arazinizdeveya size yakın kiralanmış bir alandatam hizmetli bir açık artırma da düzenleyebiliriz. Ayrıca her yıl Kanada genelinde düzinelerce çiftlik açık artırması düzenliyoruz. Açık artırmalarımız hakkında daha fazla bilgi.

Herşeyi denedik, ama gerçekten en çok kazancı Ritchie Bros.tan aldığımızı hissediyoruz.

Tom Mastera; Jr. Davis Construction (Orlando, Florida)

Yirmi yıllık deneyime sahip bir Ekipman Müdürü olarak Tom Mastera ekipman satışı için pek çok farklı yöntem denemişti.

Satışınıza yardım için ipuçları ve kaynaklar

Ekipman satmak için en iyi yolun hangisi olduğuna karar vermenize yardımcı 10 soru

Eğer ekipman satmak istiyorsanız, pek çok seçenek bulunmaktadır: açık artırmalar, özel satış, bayiler, komisyoncular vb. Bir ürünün nasıl satılacağına karar vermek bunaltıcı bir iş olabilir. Şu soruları sormak karar almanıza yardımcı olacaktır Hangi seçenek bu işi sizin için kolaylaştırır?

Kullanılmış ekipman sattığınızda sonuçlarınızı maksimize edecek 5 yol.

Her yıl binlerce insan kullanılmış ekipman satışı için Ritchie Bros. rezervsiz açık artırmasını seçmektedir. Kesinlikle satış yapabileceklerini bilmektedirler¬- her ekipman açık artırma günü en yüksek teklif verene satılmaktadır - ve şirketimiz, sahip oldukları mülkler için global pazar değerini alabilmelerine yardımcı olmaktadır. Burada kazancınızı artırmanıza yardımcı olacak beş ipucu veriyoruz.

Satmak mı istiyorsunuz?

Ücretsiz, isteğe bağlı bir değerlendirme için bizimle iletişim kurunuz.

+971.4.812.0600     Bizimle iletişim kurmakla işe başlayınız