Gündem İçeriği

Teklif limitleri ve depozito ödemeleri

İster bizzat ister çevrimiçi olarak ya da vekaleten teklif verin, teklif vermek için kaydolmak ücretsizdir.

Teklif geçmişinize bağlı olarak istediğiniz teklif limitinin %25'i eşdeğerinde geri ödenebilir bir depozito ödemesi yapmanız gerekebilir.

Teklif limitiniz, harcayabileceğiniz maksimum tutardır.

 

Ritchie Bros. teklif limitinizi artırmak için birden çok yöntem sunar:

Hesabınızı doğrulayın

Onaylanan çevrimiçi hesaplar, hiçbir depozito ödemesi olmadan 25.000 tutarında teklif limitine hak kazanabilir

Hesabı doğrula

Finansman

Ritchie Bros. Finans Hizmetlerinden 0 $ kesintiyle en fazla %100'e kadar finansman için başvurun. Onaylanan müşteriler depozito ödemesinden feragat edebilir.

Finansman için başvur

Depozito yatır

Kredi kartı veya banka havalesi ile teklif limitinizin %25'i eşdeğerinde geri ödenebilir bir depozito ödemesi gerçekleştirin.

Depozito yatır

 

Depozito ödemeleri hakkında

Depozito ödemeleri ile ödeme kuralları ve yöntemleri müzayedenin konumuna ve Ritchie Bros.taki teklif geçmişinize bağlıdır.

 

Banka havalesi ile depozito ödemeleri

Banka havalesi ile depozito ödemeleri, müzayededen en az iki banka iş günü öncesinde yapılmalıdır. Teklif depozitosu ödemeleri için banka havalesi hesaplarını görüntüleyin.

Kredi kartı ile depozito ödemeleri

Gerçekleştirdiğiniz satın almalar için tam ödeme yapmak üzere müzayedenin bitiş tarihi itibarıyla yedi (7) gününüz vardır. Ritchie Bros.un müzayedenin bitiş tarihi itibarıyla yedi (7) gün içinde tam ödeme almaması halinde kredi kartınızdan otomatik olarak ödeme alınabilir ve işlem, %2,95 iClosing hizmet bedeline tabidir. Döviz çevirme bedelleri veya ücretleri, kredi kartı sahibinin sorumluluğundadır.

Çevrimiçi teklif verebilmeniz için en az 15 dakika öncesinde Visa, MasterCard veya American Express üzerinden kredi kartı ile depozito ödemesi gerçekleştirilmelidir.

Çevrimiçi teklif verebilmeniz için kredi kartı ile depozito ödemesi müzayededen en az 15 dakika ve en fazla iki (2) gün önce gerçekleştirilmelidir. Bakiye tutma, Kanada ve ABD'de en fazla 5 güne kadar, Kanada ve ABD dışında ise en fazla 45 güne kadar kredi kartınızda kalır. Daha fazla bilgi için bankanızla görüşün.

Teklif depozitosu ödemesi onayı veya bakiye tutma kredi kartınızdan ödeme alınmasına yol açmaz ancak kredi limitinizin bir kısmını kullanır. Kredi kartınızla depozito ödemesi gerçekleştirmek için hizmet bedeli alınmaz.


Yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen müşteri hizmetleri grubuna e-posta gönderin veya yardım almak için arayın

ABD ve Kanada: +1.800.211.3983
Avrupa: +31.765.242.600
Orta Doğu: +971.4.812.0600
Uluslararası: +1.778.331.5939