Satın almak istediğiniz makine hakkındaki IronClad Assurance ekipman durumu belgemizi inceleyin

IronClad Assurance

IronClad Assurance ekipman durumu belgemiz size, denetimcilerimizden birinin söz konusu öğeyi bizzat gördüğünü, fotoğraflarını çektiğini ve önemli sistemler ile bileşenler üzerinde kapsamlı bir denetim yaptığını bildirir. Bu denetim raporlarında gördükleriniz, ekipmanı aldığınızda sahip olacaklarınızdır. Aldığınız öğe, denetim raporunuzda açıklanan durumda değilse lütfen öğeyi aldıktan sonra bir iş günü içinde bizimle iletişime geçin. Geçerli itiraz talepleri, karşılıklı yararlı bir şekilde ele alınacaktır. Ayrıntılar için lütfen IronClad Assurance Politikamıza başvurun.

IronClad Assurance hakkındaki sorularınızı iletmek veya talepte bulunmak için lütfen +1.800.211.3983 veya +1.778.331.5939 numaralı telefondan Müşteri Hizmeti ile iletişime geçin +1.888.433.5426.

Denetim Raporları

Bir endüstri uzmanı tarafından öğelerimiz üzerinde tam ve ayrıntılı denetim yapıldığını bilerek güvenle satın alın.

Uzman denetim ekibi

Ortalama 20 yılı aşkın ekipman deneyimine sahip 250'nin üzerinde profesyonel denetimciden oluşan ekibimiz standartlaştırılmış, güvenilir ve tutarlı bir değerlendirme yöntemi uygular.

Güvenilir raporlar

Raporlarımız önemli sistem ile bileşenlere yönelik derecelendirmeler ve yorumlar, işlevsel test sonuçların ve birçok fotoğraf içerir. Geçerli ekipmanlar için aynı zamanda önemli bileşen ve sistemlerdeki yağ ve sıvıların kirlenmesine sebep olan maddeler ve aşınmış metallere yönelik laboratuvar analizleri de dahil edeceğiz.

Güvenle satın alın

IronClad Assurance sayesinde ekipmanı aldığınızda denetim raporunda gördüklerinize sahip olacağınız konusunda güven duyabilirsiniz.