Teklif peşinatı yatırmak için Online Ödeme Hizmeti'mizi kullanınız ya da ödemeleri Visa veya MasterCard veya AMEX ile yapınız, veya aşağıdaki açık artırmalar için banka havalesi ve diğer konular hakkında bilgi edininiz.

Bir teklif peşinatı yatır

Teklif peşinatınızı banka havalesi veya kredi kartı ile yatırın:

*Kredi kartınızda tutar bloke olarak tutulacaktır. Daha ayrıntılı bilgi

Ödeme Yapma

Banka havalesi veya kredi kartı ile ödeme yapın:

*Tüm kredi kartı ödemelerine %2.95 iClosing Hizmet Bedeli uygulanacaktır. Daha ayrıntılı bilgi

Açık artırma peşinat ve ödeme bilgileri

Peşinat ile ödeme kural ve metotları, açık artırma yerine ve Ritchie Bros. ile olan teklif geçmişinize bağlıdır.

Spesifik peşinat ve ödeme bilgisi için açık artırma yerini seçiniz.

Avustralya
Kanada
Çin
Avrupa
Japonya
Mexico
Yeni Zelanda
Panama
Birleşik Krallık
ABD
Birleşik Arap Emirlikleri

Paysafe tarafından sunulan Online Ödeme Hizmetleri

Paysafe, Ritchie Bros. Online Ödeme Hizmeti üzerinden yapılan kredi kartı işlemlerini yürütmek için güvenli ve korumalı bir site sunmaktadır. Paysafe'ın yan kuruluşu olan iClosing, bu işlemler için emanet hizmetleri sağlamakta ve Ritchie Bros'a ödeme garantisi vermektedir. Ritchie Bros, kredi kartlarını işlemden geçirmez, kredi kartı bilgilerini almaz ya da saklamaz.

Kredi kartı ile peşinat yatırma ve ödeme yapma hakkında daha fazla bilgi

  • Peşinat ve ödemeler, Visa veya MasterCard veya AMEX kullanılarak yapılabilir.
  • Kredi kartları, dünya genelindeki herhangi bir Ritchie Bros. açık artırmasında teklif peşinatı yatırmak için kullanılabilir.
  • Açık artırma alımlarının kredi kartı ödemeleri, açık artırma para biriminde 10,000'i (ya da 1,000,000 Japon yeni) aşamaz.
  • Kredi kartları ABD, Kanada, Panama, Mexico, Avustralya, Japonya, Dubai ve Avrupa'nın pek çok ülkesindeki açık artırmaların ödemelerini yapmak için kullanılabilir.
  • Hizmet, şu anda aşağıdaki dillerde mevcuttur: İngilizce ve Fransızca
  • Peşinatlar, açık artırmadan en fazla iki (2) gün önce yatırılmış olmalıdır. Kredi kartınızdaki blokaj, Kanada ile ABD'de 5 güne, Kanada ile ABD dışında 45 güne kadar kalabilir. Daha fazla bilgi için bankanıza danışınız.
  • Bir teklif peşinatı yetkisi veya blokajı kredi kartınıza borç olarak yansıtılmaz, ama kredi kartı limitinizin bu tutarda azalmasına yol açar. Kredi kartınız ile peşinat yatırmada uygulanan herhangi bir hizmet ücreti söz konusu değildir.
  • Satın alımlarınızı tam olarak ödemek için açık artırmanın sonlanmasından itibaren yedi (7) gününüz vardır. Ritchie Bros. açık artırmanın sonlanmasından sonra yedi (7) gün içerisinde ödemeyi tam olarak alamazsa, kredi kartınızdan otomatik çekim yapılacak ve çekime %2.95 iClosing hizmet bedeli eklenecektir. Yabancı para birimi kur farkları veya komisyonlar, kredi kartı sahibinin sorumluluğundadır.
  • %2.95 iClosing Servis Ücreti, Online Ödeme Hizmeti kullanılarak yapılan tüm ödemelere uygulanacaktır.

Ritchie Bros. açık artırmalarında satılan her ekipman ''olduğu gibi, olduğu yerde'' prensipleri doğrultusunda satılır. Tüm satışlar kesindir ve hiçbir satış iptal edilmez. Para iadesi ve kredi kartı ödemelerinde geriye doğru işlem söz konusu değildir.

Kredi kartı teklif peşinatı yatır

Bir ödeme yapmak

Müşteri Hizmetlerine başvurun

Öyleyse, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile görüşmek için, arayınız:

ABD & Kanada
1.800.211.3983
Avrupa
+31.765.242.600
Orta Doğu
+971.4.812.0600
Uluslararası
+1.778.331.5939

Veya yardım için bize eposta ile ulaşınız.