Teklif vermek için depozito gerekiyor Teklif vermek için kayıtlısınız Kaydınız reddedildi. Lütfen yardım almak için csg@rbauction.com adresinden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Şimdi Yayında Canlı müzayedeye gir Yalnızca izleyici olarak müzayedeye gir Süreli Açık Artırma'ya Girin Kaydolun Teklif depozitosu ver Yayın başlamadı Yayın bitti /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2018903&a=bid /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2018903&a=view /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2018903&a=tal /online-bidding-registration?eventId=2018903 /myaccount/-/speedy-today-auction/2018903 ${loc.onboardingMsgHeadingTxt} ${loc.onboardingMsgDescriptionTxt} ${loc.onboardingMsgEasierToFindTxt} ${loc.onboardingMsgAuctionSiteTxt} ${loc.onboardingMsgBiddingInfoTxt} ${loc.onboardingMsgBookmarkTxt} Şunu kazandınız: {0} grup!

Charity auction benefiting KidSport BC. Bid in person or online! We will waive bid deposits and administrative fees. Call Customer Service to register to bid online: 1.800.211.3983 or 1.778.331.5939 Learn about the Corporate Kids Challenge and KidSport.

Corporate Kids Challenge, CAN

Cumartesi 8 Eyl, 2018
Başlangıç: 5:40 PM ({0} {1} bölge saatiniz)
Ritchie Bros. Auctioneers
9500 Glenlyon Parkway, Burnaby, BC, Canada V5J 0C6
Tel. +1(604) 868-5579
Harita ve ulaşım bilgileri Harita ve ulaşım bilgileri

Finansmana mı ihtiyacını var?

Ön onay alın
Teklif vermek için diğer yöntemler

Yalnızca teklif vermek veya görüntülemek için

About the Corporate Kids Challenge

The Corporate Kids Challenge is an annual fundraising event hosted by Ritchie Bros. at the company HQ in Burnaby, BC, Canada. All proceeds go to KidSport BC. Olympians, pro athletes and local celebrities join local corporate teams to face off in a series of fun sports challenges (think tug-of-war). The fun wraps up with a charity auction. Learn more about the Kidsport Corporate Kids Challenge.

Açık artırma için hazır olun

Teklif vermek için kayıt olun

Açık artırma alanında şahsen teklif vermek isterseniz, yerinde kayıdın ne zaman başladığını aşağıdan kontrol edin. Online teklif vermek isterseniz, teklif vermek için online kayıt olun. Not: Geri ödenebilir bir peşinat yatırmanız gerekebilir.

Ekipmanı önceden görme

Detaylı ekipman bilgileri ve fotoğrafları online olarak görüntüleyin. Ayrıca ekipmanlar açık artırma yerinde kendiniz test edebilir ve inceleyebilirsiniz ya da bunun için yerinize birini gönderebilirsiniz. Unutmayın, tüm ürünler bulunduğu haliyle ve bulunduğu yerde satılır.

Programı kontrol edin, sonra da teklif verin!

Açık artırma gününden önce programı kontrol ediniz, böylece ne zaman ve nerede teklif vereceğinizi bilirsiniz. Online giriş yapın veya açık artırma yerine erken gelin—kaçırmak istemezsiniz!

Kayıt ve Teklif Verme

Müzayede sitemiz hakkında daha fazla bilgi için bkz. Corporate Kids Challenge

Teklif verme yöntemleri

Canlı açık artırma

Para birimi
CAD

Yerinde Kayıt
Başlangıç fiyatı Cumartesi 8 Eyl, 2018

Harita ve ulaşım bilgileri

Açık Artırma Haritası

Haritada göster

Street View Google Haritalar'la Görüntüle
  • Açık artırma alanı

Alım bilgileri

Ek bilgiler

On site auction registration starts at 11:30am

Questions about participating in the auction? Call Megumi Mizuno: +1.778.331.5252

Açık artırma finansmanı alın

Pek çok alanda esnek finansman ve leasing seçenekleri sunmaktayız.

Geçmiş satış fiyatlarını kontrol edin

Before you buy or sell, create an account and check recent auction results — 780,000+ items listed!

Bu açık artırmada satınİş

hacminizin büyük veya küçük olması önemli değil, satışınıza yardım edebiliriz—hızlı, etkili ve problemsiz olarak.