Teklif vermek için depozito gerekiyor Teklif vermek için kayıtlısınız Kaydınız reddedildi. Lütfen yardım almak için csg@rbauction.com adresinden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Şimdi Yayında Canlı müzayedeye gir Yalnızca izleyici olarak müzayedeye gir Süreli Açık Artırma'ya Girin Kaydolun Teklif depozitosu ver Yayın başlamadı Yayın bitti /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2017438&a=bid /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2017438&a=view /heavy-equipment-auctions/ring-coverage-details?eventId=2017438&a=tal /online-bidding-registration?eventId=2017438 /myaccount/-/speedy-today-auction/2017438 ${loc.onboardingMsgHeadingTxt} ${loc.onboardingMsgDescriptionTxt} ${loc.onboardingMsgEasierToFindTxt} ${loc.onboardingMsgAuctionSiteTxt} ${loc.onboardingMsgBiddingInfoTxt} ${loc.onboardingMsgBookmarkTxt} Şunu kazandınız: {0} grup!

The Albuquerque auction originally scheduled for Tue, Dec 5 has been cancelled. Equipment previously scheduled for sale in the auction will be sold online at IronPlanet.com on Thu, Dec 7.

View Inventory on IronPlanet

Have questions or need assistance? Please call the Albuquerque site office at +1(505) 836-0738.

Albuquerque, NM, USA

Salı 5 Ara, 2017
Başlangıç: 8:00 AM ({0} {1} bölge saatiniz)
Ritchie Bros. Auctioneers
13510 I-40 S West Frontage Rd SW, Albuquerque, NM, United States 87121
Tel. +1(505) 836-0738
Faks. +1(505) 839-2070
Harita ve ulaşım bilgileri Harita ve ulaşım bilgileri

Finansmana mı ihtiyacını var?

Ön onay alın

IronPlanet – a Ritchie Bros. solution

Get ready for the online auction on Thu, Dec 7, hosted by IronPlanet. Find what you need and bid online on heavy equipment, trucks & more.

View inventory on IronPlanet

Buy with confidence: all items sold in the IronPlanet auction have full, detailed inspection reports done by industry experts and many featured items have IronClad Assurance.

Many items are available for inspection at the Albuquerque auction site, open Mon - Fri, 8am - 5pm. Have questions or need assistance? Please call the site office at +1(505) 836-0738.

Açık artırma için hazır olun

Teklif vermek için kayıt olun

Açık artırma alanında şahsen teklif vermek isterseniz, yerinde kayıdın ne zaman başladığını aşağıdan kontrol edin. Online teklif vermek isterseniz, teklif vermek için online kayıt olun. Not: Geri ödenebilir bir peşinat yatırmanız gerekebilir.

Ekipmanı önceden görme

Detaylı ekipman bilgileri ve fotoğrafları online olarak görüntüleyin. Ayrıca ekipmanlar açık artırma yerinde kendiniz test edebilir ve inceleyebilirsiniz ya da bunun için yerinize birini gönderebilirsiniz. Unutmayın, tüm ürünler bulunduğu haliyle ve bulunduğu yerde satılır.

Programı kontrol edin, sonra da teklif verin!

Açık artırma gününden önce programı kontrol ediniz, böylece ne zaman ve nerede teklif vereceğinizi bilirsiniz. Online giriş yapın veya açık artırma yerine erken gelin—kaçırmak istemezsiniz!

Kayıt ve Teklif Verme

Please note: The Albuquerque auction site will be permanently closed on December 31, 2017.

You can buy equipment at another Ritchie Bros. auction or online at IronPlanet.com. To sell equipment or trucks, please contact +1.855.808.5800.

Müzayede sitemiz hakkında daha fazla bilgi için bkz. Albuquerque, NM

Ekipman teslimi ve alınması

Yerinde Kayıt
Başlangıç fiyatı Pazar 3 Ara, 2017

Harita ve ulaşım bilgileri

Açık Artırma Haritası

Haritada göster

Street View Google Haritalar'la Görüntüle
  • Açık artırma alanı

Açık artırma finansmanı alın

Pek çok alanda esnek finansman ve leasing seçenekleri sunmaktayız.

Geçmiş satış fiyatlarını kontrol edin

Before you buy or sell, create an account and check recent auction results — 780,000+ items listed!

Bu açık artırmada satınİş

hacminizin büyük veya küçük olması önemli değil, satışınıza yardım edebiliriz—hızlı, etkili ve problemsiz olarak.