Vekil ile teklif vermek, aynı anda satılmakta olan iki ayrı ekipman için teklif girmek veya güvenilir olmayan internet erişimine sahip uzak bir yerden teklif vermek isterseniz kullanılabilecek harika bir yöntemdir.

 1. Açık artırma alanında teklif vermek için kayıt olun

  Kayıt açık artırmadan birkaç gün önce açılır. Fotoğraflı bir kimlik (örn. kimlik kartı, pasaport veya ehliyet) göstermelisiniz; iade edilebilir bir teklif peşinatı yatırmanız gerekir.

 2. Şahsen veya telefonla teklif verin

  Açık artırma kataloğa girdiği andan itibaren -genellikle açık artırmadan önceki 2-5 gün arası- veya açık artırma gününde vekil ile teklif verebilirsiniz. Şahsen veya elektronik olarak vekil teklif formunu doldurunuz ve teslim ediniz.

  Lütfen unutmayınız: Telefonla kabul edeceğimiz minimum vekil ile teklif, açık artırma para biriminde 10,000 ya da Japonya'da 1,000,000 Yendir.

 3. Sizin için teklif vereceğiz

  Sizin adınıza belirttiğiniz maksimum tutara kadar teklif veririz. Alımlar mümkün olan en düşük tutardan yapılmaya çalışılacaktır.

 4. En yüksek teklif veren olup olmadığınızı öğrenin

  Eğer teklifiniz en yüksek olan ise, açık artırma görevlisi "satıldı" dediğinde ekipman size satılacaktır. Eğer vekil ile teklifinizi telefondan vermiş iseniz, size telefonla arayıp satış fiyatını bildireceğiz. Eğer açık artırma alanında iseniz, kayıt bankosunu ziyaret ediniz veya arayınız; size en yüksek teklif sahibi olup olmadığınızı söyleyeceğiz.

 5. Ödeme ve satın alımları teslim alma

  Açık artırmadan sonra e-posta ile veya kayıt bankosundan bir fatura alacaksınız. Faturanız tam olarak ödendiğinde, satın alımlarınızı teslim alabilir ve hemen çalıştırmaya başlayabilirsiniz!

Sorunuz var mı? Müşteri Hizmetleri İletişim

ABD ve Kanada: 1.800.211.3983

Avrupa: +31.765.242.600

Orta Doğu: +971.4.812.0600

Uluslararası: +1.778.331.5939